Aktualności

Mikołajki 2022: All in Christmas Night | #EuroUW x ASC x ISNS x IPSIR x !CE

Grudzień 12, 2022, napisany w: bez kategorii, Imprezy przez

Kiedy : 2 grudnia, godz. 20:30 (before) i 21:00 (impreza)

Gdzie : Bar Flip, al. Niepodległości 147 (niedaleko metro Racławicka)

Nadal mało Wam zabawy i nie możecie zapomnieć Otrzęsin? Jeżeli chcecie wziąć udział we wspólnej integracji przed przerwą świąteczną to, jak zawsze, przygotowaliśmy coś idealnie dla Was!

Wbijajcie 2 grudnia do Baru Flip (al. Niepodległości 147) na imprezę – ALL IN CHRISTMAS NIGHT, która łączy w sobie zarówno motyw Kasyna jak i zbliżających się Mikołajek.

Ten wieczór będzie nie tylko niezapomnianą imprezą w klubie, ale tym razem robimy również before – BINGO. Każdy zna zasady tej gry – jeśli nie, to nie ma co się bać – na pewno wszystko szybko połapiecie. Gra nie tylko jest świetnym sposobem na zaczęcie imprezy, ale również do wygrania są super nagrody, które spodobają się każdemu.

Zabawa zaczyna się o 20.30. Jeżeli jednak nie jesteście chętni do wzięcia udziału w części integracyjnej, jaką jest gra w BINGO, to zawsze możecie zjawić się nieco później – bramka będzie działać do późnych godzin i czekamy na wszystkie znajome buźki!

Zabieramy Was do świata gier i zabaw, gdzie typowy dress code jaki panuje w kasynach, czyli elegancki strój, nie jest obowiązkowy. Co prawda będzie bardzo mile widziany, tak samo jak świąteczne dodatki, ale pamiętajcie – najważniejsze, żeby każdy czuł się swobodnie!

 

Aby być na bieżąco, śledźcie info na grupach, wydarzeniu i na naszych instagramach.

Do zobaczenia!

« wstecz