Aktualności

Wigilia CE!

Grudzień 14, 2016, napisany w: bez kategorii, Wydarzenia przez

Kiedy? : 16 grudnia 2016 r. godz. 18.30
Gdzie? : Centrum Europejskie- sala 04

Kochani!

Przyszedł grudzień, a co za tym idzie wielkimi krokami zbliżają się święta! Atmosfera robi się coraz bardziej świąteczna: śnieg za oknami, a na ulicach i w centrach handlowych można usłyszeć świąteczne piosenki . Pewnie czujecie już zapach wigilijnych potraw, kupujecie prezenty i nie możecie się już doczekać upragnionego odpoczynku od zajęć. Jednak zanim pochłoną Was przygotowania do świąt i Sylwestra mamy dla Was zaproszenie na spędzenie wigilii w gronie studentów Centrum Europejskiego. Wigilia to ten szczególny dzień, w którym możemy zapomnieć o problemach, spotkać się, w spokoju porozmawiać i powspominać to co wydarzyło się do tej pory w naszym studenckim gronie (a jest co wspominać!).

Chcemy razem z wami wprowadzić się w świąteczny nastrój, więc wpadajcie licznie! Dajmy się wspólnie ponieść magii świąt!

Spotykamy się 16 Grudnia o godzinie 18:30 w sali 04. Na wigilię przynosimy własne jedzenie, więc jeśli chcecie przynieść świąteczne potrawy, które umilą wygłodniałym studentom spotkanie to bierzcie śmiało! Wypełnijcie formularz (https://goo.gl/3xs6J2), w którym możecie zaznaczyć co przyniesiecie lub wpisać własną propozycję :)

Widzimy się na miejscu!

Zapraszamy!
Samorząd Studentów !CE

« wstecz