Aktualności

WOS w PigułCE! 2018

Luty 20, 2018, napisany w: bez kategorii, Szkolenia przez

KIEDY: 3.03, 10.03 oraz 17.03.2018
GDZIE: al. Niepodległości 22, Centrum Europejskie UW (między stacjami metra Wierzbno i Wilanowska)

UWAGA! Wszyscy maturzyści zagubieni w gąszczu podręczników, notatek i kserówek! Przerwijcie na chwilę swoją naukę, odklejcie policzek od kartki z podstawowymi pojęciami prawnymi czy mapy świata, ponieważ chcemy pomóc Wam na ostatniej prostej do matury!

Dlatego po raz kolejny w tym roku organizujemy WOS w pigułCE – kursy dla maturzystów, którzy podchodzą w tym roku do matury z WOSu.

Nasi wykładowcy z Dyrektorem CE UW, Prof. Bogdanem Góralczykiem na czele, przybliżą Wam najważniejsze zagadnienia, z którymi zmierzycie się w maju tego roku. Dowiecie się o systemie politycznym w naszym kraju, myślach politycznych, modelach ustrojowych, państwie, społeczeństwie w nim żyjącym, czy prawach, jakie regulują światowe organizacje. Nie zabraknie również chwili na pokazanie Wam, czym zajmujemy się na naszych studiach.

W skrócie, 3 soboty marca, Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego, intensywna powtórka wszystkich zagadnień z WOSu, z którymi przyjdzie się Wam zmierzyć w maju!

Niestety wypełniliście już wszystkie miejsca i rejestracja została zamknięta. Zapraszamy na inne nasze wydarzenia. Obserwujcie nas na Facebooku i bądźcie na bieżąco!

Organizatorzy:
Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego
Samorząd Studentów Centrum Europejskiego UW
Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów CE UW

Zapraszamy!

« wstecz